بیمه پهپاد سمپاش

بیمه پهپاد سمپاش
صفحه اصلی < مقالات < بیمه پهپاد سمپاش

نوشته شده توسط tejarat fardaye damavand

27 آبان, 1402

تعهدات بیمه گر در خصوص بیمه مسئولیت مدنی بیمه گذار (بعنوان استفاده کننده از پهپاد) در قبال اشخاص ثالث بدین معنی است که در صورت پرداخت به موقع حق بیمه، چنانچه در حین استفاده بیمه گذار از پهپاد، خسارت جانی و یا مالی به اشخاص ثالث وارد آید و مسئولیت بیمه گذار توسط کارشناس بیمه گر محرز گردد، بیمه گر نسبت به جبران خسارت تا سقف تعهدات خود اقدام خواهد نمود.

هزینه بیمه شخص ثالث برای پهپاد سمپاش کشاورزی بر اساس وزن پهپاد ها متفاوت است .

کارت ملی بیمه گذار، شماره همراه و آدرس محل سکونت همراه با مدل پهپاد، شماره سریال ایرکرفت، شماره سریال ریموت کنترل و رنگ پهپاد و پلاک آن برای انجام بیمه پهپاد سمپاش مورد نیاز است.

بیمه پهپاد سمپاش و تجهیزات پروازی و تصویربرداری هوایی به همت اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران در مرحله اجرا قرار گرفته است. در این محتوا به موارد خارج از تعهدات بیمه گر به صورت تیتر وار خواهیم پرداخت:

1) اگر پرواز بدون مجوز برفراز جمعیت، سدها، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، اماکن امنیتی، نظامی، انتظامی، دیپلماتیک، سکوهای نفتی، بنادر، ندامتگاه ها و استادیوم ورزشی باشد. (در یک جمله برای پرواز دریافت مجوز پرواز الزامی است و بیمه گر تنها در این قالب می تواند به تعهدات بیمه ای خود پایبند باشد.)

2) صدمات بدنی که بیمه شده عمدا موجب آن شود.

3) مستی و یا استعمال هرگونه مواد مخدر و روانگردان و استفاده از داروهای کاهنده هوشیاری و خواب آور بدون تجویز پزشک.

4) ارتکاب بیمه شده به اعمال مجرمانه اعم از مباشرت، مشارکت و یا معاونت در آن فوت به علت حادثه ناشی از عمد بیمه شده درصورت پرواز توسط افراد فاقد گواهینامه و صلاحیت فنی

5) پرواز در مناطق ممنوعه پرواز در شرایط جوی نامساعد نصب تجهیزات غیر استاندارد

6) تعمیر یا دستکاری دستگاه توسط افراد غیر مجاز پرواز در مناطق پر اختلال، جنگ حوادث طبیعی و زمین لرزه آتش فشان و انفعالات هسته ای حوادث خارج از مرز جغرافیایی

7) پرواز در مناطق ممنوعه طبق بخشنامه الحاقی مفقود شدن کامل پرنده یا از بین رفتن در حدی که تیم تخصصی ارزیابی و سوانح پهپاد توان تشخیص نوع وسیله را نداشته باشد.

 

در صورت نیاز به خرید پهپاد سمپاش  کلیک نمایید.

شاید از این مطالب خوشتان بیاید….

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *