dji

خلاقیت در قلب هر رویایی قرار دارد. هر ایده، هر جهش پیشگامانه ای که دنیای ما را تغییر می دهد، با چشم انداز سازندگان با استعداد شروع می شود. ما در DJI ابزارهایی را در اختیار این سازندگان قرار می‌دهیم تا ایده‌هایشان را زنده کنند.

پلتفرم‌های ما به آن‌ها اجازه می‌دهند تا تصاویری را بگیرند که زمانی دور از دسترس بودند. سیستم های تثبیت کننده پرواز و دوربین ما مکان و حرکت دوربین را دوباره تعریف می کنند. عکس‌ها و ویدیوهای شگفت‌انگیز، خاطرات شخصی ارزشمند و تصاویر حرفه‌ای سطح بالا هر روز در هر گوشه جهان با استفاده از محصولات DJI ثبت می‌شوند.

ما این کار را از طریق تعهد بی‌نظیر به تحقیق و توسعه، فرهنگ نوآوری و کنجکاوی مداوم، و تمرکز بر تبدیل فناوری پیچیده به دستگاه‌هایی با کاربری آسان انجام می‌دهیم. محصولات ما با تکیه بر اخلاق “فرم از عملکرد پیروی می کند”، فناوری پیشرفته را با طرح های پویا ترکیب می کنند.

DJI که مقر آن در شنژن است، که به طور گسترده در دره سیلیکون چین شناخته می شود، از دسترسی مستقیم به تامین کنندگان، مواد خام و استعدادهای خلاق و جوان لازم برای موفقیت پایدار سود می برد. با تکیه بر این منابع، ما از یک دفتر کوچک در سال 2006 به یک نیروی کار جهانی تبدیل شده ایم. دفاتر ما اکنون در ایالات متحده، آلمان، هلند، ژاپن، کره جنوبی، پکن، شانگهای و هنگ کنگ یافت می شوند. به عنوان یک شرکت خصوصی و تحت مدیریت، DJI بر روی چشم انداز خود تمرکز دارد و از برنامه های خلاقانه، تجاری و غیرانتفاعی فناوری خود پشتیبانی می کند. امروزه محصولات DJI در حال تعریف مجدد صنایع هستند. حرفه ای ها در زمینه فیلم سازی، کشاورزی، حفاظت، جستجو و نجات، زیرساخت های انرژی، و بیشتر به DJI اعتماد می کنند تا دیدگاه های جدیدی را به کارشان بیاورد و به آنها کمک کند تا شاهکارها را ایمن تر، سریع تر و با کارایی بیشتر از همیشه انجام دهند.

وبسایت DJI:

https://www.dji.com